ĒDINĀŠANAS ZONAS

ĒDINĀŠANAS ZONAS

Positivus vienmēr rūpējies, lai festivāla laikā ikviens būtu garšīgi paēdis, tāpēc ēdināšanas zona piedāvā apmeklētājiem plašu ēdienu izvēli – izsalkušie festivāla viesi var baudīt latviešu un cittautu virtuves gardumus. Festivāla teritorijā atradīsi divas lielās ēdināšanas zonas, kur izvēlēs iespējas būs daudz. Kā katru gadu, pa ceļam no Nordea skatuves uz galveno Lattelecom skatuvi priežu paēnā būs patvērusies veselīgā ēdiena oāze Fresh Garden, kas piedāvā veselīgu, veģetāriešiem, vegāniem un svaigēdājiem piemērotu ēdienkarti, savukārt kārdinošu un sātīgu uzkodu treileri šovasar būs izvietoti nevis vienuviet, bet dažādās vietās visā festivāla norises teritorijā.

Treileru parkā piedāvātie ēdieni paredzēti īpaši nopietnu gastronomisku piedzīvojumu meklētājiem, radot ASV lielāko festivālu sajūtu. Uzsvars šajā zonā tiek likts uz ātru apkalpošanu un daudzveidīgu piedāvājumu jebkuram gardēdim.

Arī telšu pilsētiņas ēdināšanas zonā varēsi aizmirst par sviestmaizēm, jo tur visa festivāla laikā būs pieejams plašs ēdinātāju klāsts, kas parūpēsies par to, lai pie siltām porcijām tiek ikviens pilsētiņas iedzīvotājs. Plašajā piedāvājumā sev kāroto atradīs ikviens – kā  burgeru mīlis, tā vegāns.

Pieteikšanās 2018. gada pavasarī!